Aymet Yazılım olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daima en son teknolojileri kullanıyoruz.

Kullanmış olduğumuz teknolojiler sayesinde müşterilerimiz daha hızlı, daha güvenli, sağlam ve daha güncel yazılımlar kullanmanın zevkini yaşıyorlar.

Kullanmış olduğumuz teknolojiler:

Ticari yazılımlarımız C++ nesne yönelimli programlama diliyle geliştirilmiştir. Bu sayede ticari yazılımlarımız çok hızlı, performanslı, güvenli bir kullanım ortamı sunar. Aymet'in kendi geliştirdiği veritabanı altyapısı sayesinde istenilen veritabanına geçiş sağlanabilir. Access, SQL Server, Oracle gibi veritabanları kullanılabilir. Raporlama teknolojisinde bir dünya standardı olan XML raporlama tekniği kullanılmaktadır.

E-Ticaret yazılımlarımız  .NET 3.5 (C# ) nesne yönelimli programlama diliyle geliştirilmiştir. Bu sayede en teknolojinin vermiş olduğu güçlü, hızlı ve dinamik yapı müşterilerimize kullanım konforunu yaşatır. Tavsiye edilen standart veritabanı SQL Server olup, istenildiği taktirde başka veritabanlarına geçiş sağlanabilir. Tüm yapı dinamik olup tamamen kontrol panelinden veya Aymet Ticari yazılımları üzerinden kontrol edilebilir.

 

Aymet Yazılımlarını kullanan ayrıcalıklı işletmelerden olmanız dileğiyle,

Aymet Yazılım Ekibi

 

 

 

 

 

* Access, SQL Server, .NET,  Microsoft firmasının tescilli markaları olup tüm hakları saklıdır.

** Oracle, Oracle firmasının tescilli markası olup tüm hakları saklıdır.

*** Belirtilen ya da belirtilmeyen diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet işaretleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Tüm Hakları Saklıdır (c) 2008 Aymet Yazılım